Poniedziałek, 2021-03-01

Imieniny: Albina, Antoniny

Jesteś tutaj: Start / O placówce

O placówce

Przedszkole zostało założone 12.10.2009 r.
Na chwilę obecną dzieci uczęszczają do 5 grup:

Grupa "Pszczółki",

Grupa " Leśne Skrzaty",

Grupa "Promyczki",

Grupa "Krasnale",

Grupa "Biedronki".

Placówka posiada 5 sal dydaktycznych wyposażonych w sprzęt RTV, różnorodne zabawki, pomoce dydaktyczne przystosowane do wieku dzieci. Sale są przestronne ok. 70 m2,  jasne, nasłonecznione i przyjazne przedszkolakom. W każdej znajduję się łazienka dostosowana do potrzeb dzieci. Wyposażenie przedszkola, w tym środki dydaktyczne, pozwalają na realizację przyjętych programów. Nowoczesne meble i kąciki zainteresowań oraz atrakcyjne zabawki zachęcają do swobodnej zabawy. Oddzielną część stanowi zaplecze kuchenne i administracyjne. Przedszkole posiada plac zabaw o dużej powierzchni, który wyposażony jest w bezpieczny, ekologiczny sprzęt do zabaw. Plac podzielony jest na 4 części i przystosowany do każdej grupy wiekowej. Atrakcją placu jest ekologiczna ścieżka zdrowia i zasadzane co roku przez dzieci różnorodne krzewy, rośliny i kwiaty. Teren przedszkolny sprzyja zabawom na powietrzu oraz prowadzeniu obserwacji przyrodniczych.